info@feralia.ee
Tel: +372 51 85 632

SIIT LEIAD JUBA KA VANEMATELE LASTELE SOBIVAT MEELELAHUTUST!

Teemapidu

MÄNGULINE AARDEJAHT

SUURED JA VÄIKESED MULLID

SÄDELEV ILUPIDU

LÕBUS TEADUSPIDU

SPORDIPÄEV

DISKOPIDU

STIILIPIDU

1–1,5h vältav mänguline aardejaht on koostööle orienteeritud, eelnevalt ettevalmistatud, palju põnevat nuputamist ja üllatusi pakkuv seiklus lastele, mida on võimalik läbi viia erinevates paikades. Peidetud varandust otsitakse nii maa alt kui taevast, lahendama peab mõistatusi ja vaja läheb ka käte osavust, paha ei tee ka väledad jalad. Väljakutseid on erinevaid, näiteks kiiruse ja osavuse väljakutse, loovuse väljakutse, naljategemise väljakutse jne. Aardejahi sisu võime komplekteerida ise või teeb seda lapsevanem vastavalt eelnevale kokkuleppele.

Kavad vastavad vanusegrupile. Soovitame alates ca 7/8 eluaastast. Ideaalne nii poistele kui tüdrukutele.

Seebimullisadu sobib igas vanuses lastele ja pakub rõõmu ise tegemise ja läikatsetamise näol. Suured mullid ja väiksemad mullid, muusika ja tants sinna juurde. Sobib õuepidudele kevadel/suvel/sügisel.

Laste lemmik eeskätt suvel! Erinevad mullimasinad, mullireketid on meil endil kaasas, kasutame spetsiaalset mullivedelikku.

     

Pisikeste preilide eriline pidu, mis sisaldab erinevaid tegevusi vastavalt sellele, mis kõige põnevam tundub: nt imeliste patside punumist, sädeleva kerge peomeigi tegemist (kombineeritud näomaalingutega), glitter tattood, lisaks vahva meisterdus ja lõbusad vahemängud. Sobib vanusele al ca 5a, ajaline kestvus sõltub laste arvust (ca 1,5-2h).

    

Teeme omamoodi katsetusi looduslike vahenditega (peamiselt toiduained). Saab ise katsuda, järele proovida, avastada ja imestada. Uurime, kum bon tugevam – inimene või muna… Leiame vastuse küsimusele “kas toas on ka võimalik lund teha?” (p.s on küll!) Kuidas valmistada kodustes tingimustes vedelat plastiliini (laste keeles lahedat löga)? Katsetuste vahele pikime mängud ja meisterdused. Võimalik läbi viia nii siseruumis kui õues (suvisel ajal).

Sobib alates 8.eluaastast nii poistele ja tüdrukutele.

   

Liikumine on elu! Liikumine on ka lapse arengu oluline alustala ja seetõttu on ka meie spordipäeva teemalised peod lastele alati väga meeldinud. Erinevad aktiivsust nõudvad tegevused: jooksu- ja hüppamismängud, võistlused, tantsulised väljakutsed. Kavad on koostatud lähtuvalt laste vanusegrupist, sobib nii poistele kui tüdrukutele.

Tantsuline ja mänguline pidu, kus kõlavad soovilaulud, kus saab end pidulikult kostümeerida ja korralikult välja elada, puudu ei tule ka sädelusest, show-valgustusest ja lustakatest aksessuaaridest (nt pimedas helendavad käevõrud). Üheskoos tehakse valmis tantsulindid. Sobib nii poistele kui tüdrukutele mistahes vanuses. Saab läbi viia siseruumis. UV lampide olemasolul võimalik kombineerida UV-maalingutega.

   

Kui on plaanis kindlas stiilis pidu, siis saame ehk ka siinkohal abiks olla. Oleme eraldi teinud keskaja stiilis pidu, õuduste tuba, Hawaii pidu, õukonnapidu rüütlite ja printsessidega, loomade pidu,  krattide ja nõidade pidu. Oleme avatud igasugustele uutele ideedele. Anna märku, mida soovid ja peame plaani!

Sobib al ca 5.eluaastast poistele ja tüdrukutele. Väga popp nooremas kooliastmes laste hulgas.