info@feralia.ee
Tel: +372 51 85 632

FANTAASIAMEIK, SÄDELEVAD SOENGUD JA LUSTAKAD MAALINGUD

Näomaalingud ja festivalimeik üritustel

Mida me pakume

Nii nagu saab näomaalingud ja muid lisateenuseid tellida lapse sünnipäevadele, pakume neid samamoodi ka suurematele ettevõtete ja asutuste üritustele.

Vahvad näomaalingud sobivad ideaalselt erinevatele avalikele pidudele (kogukonna-üritused, laadad, teemapeod jne). Joonistada saab nii siseruumis kui õues. Suvisel ajal on oluline, et maalida saaks varju all (otsese päikese ja vihmapiiskade eest peidus), nt välitelkides. Keskmiselt jõuab kunstnik valmis teha ca 20 pildikest tunnis. Suurematel üritustel on korraga tavaliselt 2-3 maalijat. Näidispilte on võimalik kohapeal valida vastavatest kataloogidest. Kasutame kvaliteesed ja nahasõbralikke värve, mis on sooja vee ja seebiga eemaldatavad. Vanusepiiragut ei ole, peaasi, et laps oskab juba mõni minuti ühe koha peal püsida.

Ka täiskasvanute üritustele on võimaik tellida näiteks näomaalinguid või nende kombinatsiooni festivalimeigiga. Väga populaarsed kontserditel, diskodel, tüdrukuteõhtutel, suurtel festivalidel nii naiste kui meeste hulgas. Ülisädelevad ja efektsed. Käele/kehale on võimalik vastavate šabloonidega sädelev tätoveering teha, mis püsib peal ca 5-10 päeva. Lisaks on võimalik teha ka vingeid sädelevaid peosoenguid (ja habemeid! )

Kui peoruumis on olemas UV valgustid, on võimalik teha spetsiaalsete värvide abil UV näo- ja kehamaalinguid.

Küsi täpsemat infot