info@feralia.ee
Tel: +372 51 85 632

MAALINGUD JA SÄDELEV PEOMEIK TEEB IGA PEO VINGEMAKS!

Lisateenused

Näomaalingud

Näomaalingud sobivad lisateenusena alates ca 3.eluaastast. Kasutame spetsiaalseid looduslikke näovärve. Iga laps saab meelepärase pildi näole või käele. Valiku saab teha kunstniku pildite näidiskataloogi appi võttes, mis on tegijal peol kaasas. Näomaalig tuleb maha nägu/käsi sooja vee ja seebiga pestes. Näomaalinguid ei saa teha väga palava ilmaga ega sobi ka basseinipeole.

Sädelevad tätoveeringud

Sädelevad tätokad ehk glitter-tattood püsivad käel ca 5-10 päeva. Kasutame kosmeetilist liimi ja sädelspulbreid ning ühekordseid šabloone. Veekindel, kuid õlipõhiste eemdaldajatega mahatulev (meigieemaldaja, toiduõli).

Õhupalliloomad

Erinevad stiilid ja suurused. Õhupallifiguurid ei armasta kuuma päikese käes olemist ega taha muruga kokkupuudet. Võimalik kombineerida näomaalingute/sädelevate tätoveeringutega.

UV-maalingud

Spetsiaalsete värvidega tehtavad UV valguse käes helendavad näo- ja kehamaalingud, kohapeal on kindlasti vajalik UV lampidega varustatud peoruum! Väga efektsed!

Festivali- ja fantaasiameik

Sobib eeskätt veidi vanematele lastele ja ka täiskasvanutele ideaalselt suvepäevadele või jõulupidudele lisateenusena. Festivalimeik on äärmiselt sädelev ja silmapaisev.
Lisapilte kõikidest lisateenustest näeb meie pildigaleriist ja FB lehelt.