info@feralia.ee
Tel: +372 51 85 632

Lorem ipsum

Teemapeod

Aardejaht

Mullisadu

Ilupidu

Teaduspidu

Spordipäev

Diskopidu

Stiilipidu

1–1,5h vältav mänguline aardejaht on koostööle orienteeritud, eelnevaltettevalmistatud, palju põnevat nuputamist ja üllatusi pakkuv seiklus lastele, mida onvõimalik läbi viia erinevates paikades. Peidetud varandust otsitakse nii maa alt kuitaevast, lahendama peab ristsõnu, mõistatusi ja vaja läheb ka käte osavust, paha eitee ka väledad jalad. Väljakutseid on erinevaid, näiteks kiiruse ja osavuse väljakutse,loovuse väljakutse, naljategemise väljakutse jne. Aardejahi sisu võime komplekteeridaise või teeb seda lapsevanema vastavalt eelnevale kokkuleppele.

Seebimullisadu sobib igas vanuses lapsele ja pakub rõõmu isetegemisenäol. Suured mullid ja väiksemad mullid, muusikaga ja tantsuga. Sobib õuepidudelekevadel/suvel/sügisel.

Pisikeste preilide eriline pidu, mis sisaldab nt imeliste patside punumist,peomeigi tegemist (sädelusega näomaalingud/kaunistused), lisaks vahva meisterdusja lõbus viktoriin.

Teeme omamoodi katsetusi looduslike vahenditega (peamiselttoiduained). Saab ise katsuda, järele proovida, avastada ja imestada. Uurime, kumbon tugevam – inimene või muna…

Kas toas on ka võimalik lund teha?

Mismoodi valmistada kodustes tingimustes vedelat plastiliini (laste keeles lahedatlöga)? Katsetuste vahele mängud ja meisterdused. Võimalik läbi viia nii siseruumis kuiõues.

Likumisrõõmu pakkuv lustakas programm, kus saab joosta, muusikasaatel mängida, tantsida ning võistelda.

Tantsuline ja mänguline pidu, kus kõlavad soovilaulud, kus saab endpidulikult kostümeerida ja korralikult välja elada, puudu ei tule ka sädelusest, show-valgustusest ja lustakatest aksessuaaridest (nt pimedas helendavad käevõrud).Üheskoos tehakse valmis tantsulindid.

Kui on plaanis kindlas stiilis pidu, siis saame ehk ka siinkohal abiks olla.Oleme eraldi teinud keskaja stiilis pidu, õuduste tuba, Hawaii pidu, kuningalossi pidu,krattide ja nõidade pidu. Oleme avatud igasugustele uutele ideedele.