Lapsehoidjad-õhtujuhid-mängujuhid


Millised on Feralia mängujuhid?
Aktiivsed ja avatud erinevas eas inimesed, lapsehoidja või pedagoogilise eriharidusega, varasemate ürituste korraldamise kogemusega. Täpsed ja korralikud. Tragid ja hoolsad. Positiivsed ja humoorikad. Lapsemeelsed ja rõõmsad.

Esmatähits on lapse TURVALISUSE TAGAMINE ja vähemtähtis pole ka lapse ARENDAMINE läbi põnevate mänguliste tegevuste!

Meie lapsehoidjatel on Sinu lapse jaoks AEGA!

Feralia lapsehoidjaid iseloomustab palju sarnaseid omadusi ja oskusi...
Soov töötada väikeste ja veidi suuremate lastega.
Soov kaasa aidata varase lapseea kasvatuse-  ja hoiukvaliteedi tõstmisele.  
Soov töötada üha kasvava tähtsusega tegevusvaldkonnas.


Feralia lapsehoidjad peavad oma töö põhieesmärgiks lapse tervisliku heaolu ja turvalisuse tagamist ning igakülgselt lapse arengu toetamist!
Feralia lapsehoidjate tegevus on hästi planeeritud ja organiseeritud!
Feralia lapsehoidjad käituvad professionaalselt, on esindusliku välimusega ja viisakad!
Feralia lapsehoidjad teevad koostööd ja suhtlevad aktiivselt lapsevanematega ning on valmis regulaarseks enesetäienduseks!

FERALIA LAPSEHOIDJAD JA PEDAGOOGID ON TOREDAD JA VAHVAD OMA ALA ARMASTAVAD TÖÖTAJAD!

Vahva lapsehoidja on kannatlik, tal on hea huumorimeel, ta oskab lastega suhelda, ta meeldib lastele, ta on omamoodi näitlejagi!
Ta soovib ärgitada laste uudishimu ümbritseva maailma vastu ning soovi avastada uusi asju ja tunda nendest rõõmu! Õnnelik lapsepõlv on õnneliku elu alus!
Ta jälgib tähelepanelikult laste mängu, et näha, kuidas lapsed interpreteerivad maailma ja paneb tähele, mis nende huvi kõige rohkem köidab! Mäng on lapse töö!
Ta kaasab aktiivselt lapsi arendatavatesse igapäevategevustesse! Lastest kasvavad tublid töötegijad ja elus edukalt toimetulevad tuleviku-lapsevanemad!
Ta loob sooja õhkkonna ja meeldivad omavahelised suhted perekonnaga! Rõõm on suhelda elurõõmsate ja toredate inimestega!
Ta tegutseb avatud ja paindliku tegevuskava alusel, mille koostamisse on kaasatud lapsed ja  nende vanemad! Räägi meile enda soovidest ja vajadustest, koos jõuame kokkuleppele!

Küsimuste korral ootame Sinu kirju See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

Feralia töötajad ja peod on:
feralia logo1
F
- fantastilised
E - energilised
R - rõõmsad
A - andekad
L - lustakad
- imelised
A - armastusega loodud just Sinule!


"Inimesed ei tea, mis neile meeldib, kuid neile meeldib, mis nad teavad."

design by Confirmo