Kes on Feralia mängujuhid?

Aktiivsed ja avatud erinevas vanuses inimesed, lapsehoidja või pedagoogilise eriharidusega, varasemate ürituste korraldamise kogemusega. Täpsed ja korralikud. Tragid ja hoolsad. Positiivsed ja humoorikad. Lapsemeelsed ja rõõmsad.

Esmatähits on lapse TURVALISUSE TAGAMINE ja vähemtähtis pole ka lapse ARENDAMINE läbi põnevate mänguliste tegevuste!

Meie lapsehoidjatel on Sinu lapse jaoks AEGA!

Feralia lapsehoidjaid iseloomustab palju sarnaseid omadusi ja oskusi...
Soov töötada väikeste ja veidi suuremate lastega.
Soov kaasa aidata varase lapseea kasvatuse-  ja hoiukvaliteedi tõstmisele.  
Soov töötada üha kasvava tähtsusega tegevusvaldkonnas.

Feralia lapsehoidjad peavad oma töö põhieesmärgiks lapse tervisliku heaolu ja turvalisuse tagamist ning igakülgselt lapse arengu toetamist!
Feralia lapsehoidjate tegevus on hästi planeeritud ja organiseeritud!
Feralia lapsehoidjad käituvad professionaalselt, on esindusliku välimusega ja viisakad!
Feralia lapsehoidjad teevad koostööd ja suhtlevad aktiivselt lapsevanematega ning on valmis regulaarseks enesetäienduseks!

Mida Feralia mängujuhtide valikul ja teemakavandi koostamisel oluliseks peab?

Lapse vanust – tegevuste läbiviimisel lähtutakse lapse arengu tasemest ja ealistest iseärasustest. Tegevused ei tohi olla liiga keerulised (ei oska ja ei huvita) või vastupidiselt liiga lihtsad (hakkab igav). Lähtume sünnipäevalapse ja enamiku külaliste (laste) vanusest, nt. Pipi pidu on võimalik ühtmoodi korraldada 2–3 aastastele ning hoopis teistmoodi 5–6 aastastele lastele. Juhime tähelepanu sellele, et mida noorem laps, seda vähem ta mängudest osa võtab ja sünnipäevadel, mis toimuvad nt väljaspool kodu mängutoas, köidavad 1–3-aastaste laste tähelepanu eeskätt uued leulud ja uus keskkond, mitte niivõrd peojuht! Pisematele lastele (0-2.a) teeme päris eraldi peokavad.

Lapse sugu
– pakume välja erinevaid standardtemaatikaid, millest osad sobivad pigem tütarlapsest sünnipäevalapse peole ja teised pigem poiste pidustustele ning osad sobivad nii tüdrukutele kui poistele. Kui valitakse tüdrukute pidu ja peol on ka poisse, siis ei maksa karta, et poisid jääksid tähelepanuta, tegevusi ja kingitusi/üllatusi jagub mõlemale sugupoolele. Me ei soodusta soostereotüüpide teket ja lähtume põhimõttest, et laps on laps, sõltumata soost.

Peokohta ja peaoaega
– olenevalt aastaajast on pidu võimalik korraldada nii ruumis kui õues, sellest lähtuvalt on organiseeritud ka vastavad tegevused. Oleme sisustanud laste päeva näiteks lastehoidudes ja -aedades juba hommikul ning oleme teostamas lastehoidu suurematel pidustustel ka kuni südaööni välja.

Mida Feralia mängujuhid teevad?

Sisustavad aktiivselt laste aega peol erinevate mängude, tantsude ja muusikaga. Mängujuhid on kostümeeritud! Iga ürituse kava on erinev ja individuaalne. Välja on pakkuda kindlad teemapaketid väikelastele ja suurematele lastele, mille alusel korraldatakse vastav tegevuskava lähtudes laste vanusest ja arvust, Mängujuht jagab igal peol lastele üllatusi ja lubavad end koos lastega pildistada ja filmida. Soovi korral teeme ka ise fotosid.


Meie lapsehoidjad ja pedagoogid on toredad ja hakkajad oma kutseala armsatavad töötajad!

Vahva lapsehoidja on kannatlik, tal on hea huumorimeel, ta oskab lastega suhelda, ta meeldib lastele, ta on omamoodi näitlejagi!

Ta soovib ärgitada laste uudishimu ümbritseva maailma vastu ning soovi avastada uusi asju ja tunda nendest rõõmu! Õnnelik lapsepõlv on õnneliku elu alus!

Ta jälgib tähelepanelikult laste mängu, et näha, kuidas lapsed interpreteerivad maailma ja paneb tähele, mis nende huvi kõige rohkem köidab! Mäng on lapse töö!

Ta kaasab aktiivselt lapsi arendatavatesse tegevustesse! Lastest kasvavad tublid töötegijad ja elus edukalt toimetulevad tuleviku-lapsevanemad!

Ta loob sooja õhkkonna ja meeldivad omavahelised suhted perekonnaga! Rõõm on suhelda elurõõmsate ja toredate inimestega!

Ta tegutseb avatud ja paindliku tegevuskava alusel, mille koostamisse on kaasatud lapsed ja nende vanemad!


Räägi meile enda soovidest ja vajadustest, koos jõuame kokkuleppele! Kirjuta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud.

feralia logo1
FERALIA TÖÖTAJAD ON

F - fantastilised
E - energilised
R - rõõmsad
A - andekad
L - lustakad
I  - imelised
A - armastusega loodud just Sinule!

View the embedded image gallery online at:
https://feralia.ee/meie-toeoetajad#sigProIdaf458af697


design by Confirmo