Lapsehoidja ja/või laste mängujuht/peojuht pulma, juubelile, suvepäevadele,  talvepäevadele, jõupeole, kokkutulekule, perepäevale ja laagrisse telli meilt!
Lastehoid

Mängujuht ja lapsehoidja ühes isikus - tuleme ka täiskasvanute pidudele/kokkutulekutele/üritustele!

Oleme absoluutselt seda meelt, et emad-isad peaksid ka vahel saama puhata ja mängida. Et lõõgastumine paremini õnnestuks, hoiame meie seni teie lapsi ja mitte ainult - sisustame nende aega meeleolukalt. Kui soovid mängujuhti täiskasvanute peole, saame lapsi loomulikult ka pikemalt (2-4 tundi) hoida!
Pealegi oleks kurb kui lapsed tunnevad "suurte" peol tüdimust ja igavust. Kui juba pidu - siis kõikidele!

Kohale tulevad üldjuhul kaks mängujuhti, kes vajadusel sobituvad rõõmsasti peo temaatikasse. Hariduselt on meie töötajad kogemustega pedagoogid ja kutsetunnistustega lapsehoidjad või muidu esineda armastavad laste ja noortega töötavad inimesed.


Tegevused lastega

Mängimine – kavas on erinevad tegevused erinevas eas lastele. Põnevust jagub nii päris pisikestele kui ka suurematele lastele. Sageli ei suuda teismelisedki lastetoast ükskõikset mööda minna. Kavas on aktiivsemad mängud, pallimängud, võistlused.
Tantsime ja jookseme - muusika ja liikumine on väikelapse arengu seisukohast väga oluline. Aktiivne laps on rõõmus laps.
Meisterdamine – kavas on ka mitmed rahulikumad meisterdustöötad tüdrukutele ja poistele, iga laps saab kaasa mälestuseks endatehtud põnevaid asju. Emad-isad, pange kott valmis, neid meeneid saab olema päris mitu. Loomulikult saab ka joonistada ning pilte värvida, lemmiktegelased multifilmidest ja raamatutest on kindlasti esindatud.
Nuputame ja mõistatame - raamatud, lauamängud - loeme, jutustame, uurime ja ilmselt õpime mõned vahvad trikiga mõistatused ka ära.
Teeme ka näomaalinguid ja/või sädelevaid tätoveeringuid ja/või vesitätoveeringuid ja/või õhupalliloomi/-figuure – need mõlemad on alati laste ja ei saa mainimata jätta, et ka isade-emade ning vanaisade-vanaemade hulgas väga populaarsed!
Võime soovi korral kaasa võtta ka mullimasina (suvel õuepidudele).
Kõik vahendid, materjalid, mänguasjad, muusika ja muu tarvilik on meil endal kaasas. Oleme edukalt tegutsenud nii siseruumis kui õues telgis.

Midagi ka suurematele lastele ja täiskasvanutele - Henna kehamaalingud!

Teie lapsed on hoitud ja igavus peletatud!

Kirjuta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja paneme plaanid paika.
tegelasedkoos
design by Confirmo