Noppeid Feralia meilile saabunud tagasisidest
Feralia halduses on saatjate nimed ja kontaktid

Armsad Feralia naised!

Suur-suur aitäh, et olite meiega sel tähtsal päeval! Korraldasite lastele täitsa oma peo ja nad olid lummatud! Väike õepoeg veel hommikulgi rääkis, kuidas tema ei ole kunagi sellisel pulmapeol käinud ja juba tahaks uuesti pulma minna. Tänu teile said ka lapsevanemad hetkeks hinge tõmmata ja pidu nautida. Ja näomaaling oli vist kõigi jaoks hitt! Hommikusöögil käidi veel oma nägusid näitamas, lastel endil silmad säramas. Kui lähedased pidusid korraldama hakkavad, siis teame, keda soovitada :)
G&G 2022 /lastehoid pulmapeol/


Tuhat tänu teile! Kuulsin lastelt ja vanematelt niiiiii palju häid sõnu teie aadressil.
V.L 2022 /lastehoid suvepäevadel/

Oleme kutsunud näomaalija enda peole 12.06. Tahtsin tänada teid ja kirjutada suured kiidusõnad näomaalijale, mega tubli, väga ilus ja kiire töö. Veelkord , suur aitäh!Aitäh Teile! 
E.O 2022


Oli suurepärane näha, kui iseseisvalt terve päeva jooksul tegeles Kloun ja näomaalija. Puhas rõõm teie teenusest! Suur tänu veelkord ning loodan, et saame veel millalgi teiega koostööd teha!
Roiu Noortekeskus 2022Suur aitäh! Jäime nii rahule! Lapsed ka kõik! Kindlasti kutsume ka teid edaspidi!  
Ülirahul ikka! :) /Printsess ja näomaalingud/
M.R 2021


Tahaksin tänada! Meie lastel oli väga tore õhtu! /Elsa/
K.V 2021

Suur suur aitäh nii vahva Pipi eest! Nii lapsed kui ka täiskasvanud jäid väga rahule. Eriti tänulik olen selle eest, et Pipi ei pidanud paljuks veidi oma mänguaega loovutada pildistamisele. 
G.A 2021

Lapsele ja tema sõprdele väga meeldis piraat, kes sünnipäeval lastega tegeles. Mängud ja tantsud olid super lahedad. Üks tüdruk poja lasteaia rühmast oli oma emale rääkinud, et üllatus oli suur naispiraadi osas, talle väga meeldis. Täname ja tervitame piraati ja kindlasti soovitame kõikidele oma tuttavatele/sõpradele, et teie asutuse poolt kutsutavate tegelastega saab oma peo super lahedaks muuta.

G.U 2020

Suured tänud veelkord. Lapsele meeldis väga mängujuht ning tema läbiviidud aaretejaht, mis oli hästi korraldatud läbi erinevate mängude ning kaasahaarav. 
K.T 2020

Jäime oma Elsa ning näomaalingute tegijaga ülimalt rahule!

Lapsed olid rõõmsad ja elevil ning sünnipäeval käinud Elsa oli teemaks pikalt!

Suured tänud! Uute kohtumisteni

K.M 2020Tänan toreda kogemuse eest teie peojuhiga! Piraaditüdruk oli lõbus, tähelepanelik laste vastu ja tal oli kaasas üle ootuste mitmekesiseid vahendeid. Pidu õnnestus väga hästi. Lapsed jäid väga rahule!  
K, jaanuar 2020

Tere!... olen väga, väga tänulik Teile, et tegelesite meie lastega suvepäevadel ja olite nii toredad 

Ilusat päeva soovides,

H-R.S
Securitas AS 2019Tere! Tänan Teid väga , et osalesite mu lapse sünnipäeval. Lapsed olid väga suures vaimustuses ja neil oli väga lõbus. Kohtumiseni uutel üritustel

RR 2019

 

Suured tänud teile veelkord eilse peo eest! 

Mul endal seni puudus kogemus mängujuhi kasutamisega, kuigi kaks last juba palju vaenemad kui eilne sünnipäevalaps. Seega ei osanud midagi oodata ja eeldada, aga minu üllatus oli väga positiivne – lastel oli lahe ja endal oli nii huvitav lapsi kõrvalt vaadata. No ja laste enda elamused! Terve ülejäänud õhtu vadistati sellest ja mõni ei saanud veel magama minneski rahu, et kas see haldjas ikka läks pärastpoole lendama või ei, et no oleks tahtnud näha... :)

Seega usun, et ei ole kuigi palju võimalusi, et me millalgi tulevikus taas ei kohtuks... :)

LH 2019

Suured tänud vahvate näomaalingute eest. Lapsed jäid väga rahule :)

Maksu- ja Tolliamet

2019

 

Tahtsin teid tänada imelise mängujuhi eest! Ta oli juba sisse astudes nii efektne ja ilus ning ta leidis lastega kiiresti ühise keele. Lastele meeldisid väga tegevused ja meisterdatus asjadest oli rõõmu terve peo vältel. Suur aitäh teile! Kindlasti soovitan teid ka oma tuttavatele! Kõike head!

R 2019


Tere taas. Tahtsin veel öelda suur suur aitähh teie Elsale. Nii niii vahva oli ja laps siiani räägib kuidas päris Elsa tema sünnipäeval käis. Aitähhh!!:))
EL 2019

Tere! Tahtsin Teid tänada ilusa toreda vahva peoeest! Suured suured tänud! Vabandan enda sopertuste pärast Teil olid õiged andmed kellaaja suhtes. Vabandan ! Aga Teie olite suurepärased ! 

A 2018


Tahtsin veelkord tänada, et nii tore Elsa tuli meile külla. Lapsed olid ka ülirahul ja pidu oli vahva. Super, teinekordki!

M 2018

 

Suur aiäh, et aitasite meil 02.juunil läbi viia toreda lõpupeo ning palun andke minu tänu üle ka kolmele teisele mängujuhile, kes samuti abistasid meid 01 ja 02.juunil.
Jäime taaskord väga rahule! Rõõmu ja taaskohtumisteni! 

Tantsustuudio Cestants

2018Tere, suur aitäh Printsessile ja näomaalingute tegijale Kärdi poolt! Oli väga tore ja muljetamist jätkus järgnevateks päevadekski. (Pidu toimus Rakveres 29.04.)

2018


Tere! Eile peo lõpus nägin neid vilksamisi lahkumas aga rääkima ei jõudnud. Tahtsin tänada taaskord suurepärase abi eest laste meelelahutuse osas. Täna hommikul küsisin oma vanemalt tütrelt, et kas meeldis ja kas oli huvitav teiega taaskord. Vastuseks sain, et "kuidas taaskord, kas nad on varem ka meil seltsiks käinud":) Ju siis suutsite taaskord olla suurepäraseks tähelepanu köitjaks nii eelkooliealisel kui ka kooliealisel. Super! Edu ja järgmise korrani
MT 2018

Tere! Suur aitäh teile väga meeleoluka ja toreda jõuluetenduse eest! Kindlasti kutsume teid endale veel külla ?

Supilinna lastehoiu pere. 2017


Tere, palun edastada väga suured tänud eilsetele päevajuhtidele. Minul oli neist väga suur abi ja lapsed tundusid olevat väga õnnelikud. Järgmise korrani! T 2017

Hea Feralia lastehoid pere!

Suured tänud energilise ja lustaka mängujuhi külaskäigu eest! Lastel oli rohkel rõõmu ja toredaid mälestusi. Tegite ühe väikese tüdruku sünnipäeva imeliseks! Teile imelist jõuluaega soovides!

PL 2017

 

Tere, Tahaksime väga tänada Roosat Printsessi ja Metshaldjat rõõmustamas meie lapsi ja külalisi. Lastele ja vanematele väga meeldis see õhtu. Järgmise korrani. Kaunist suve, NN 2017

Aitäh väga toreda mängujuhi eest. Lastel oli nii lõbus ja põnev.

Tervitades, S 2017


Saadan teile suured, suured tänud meie agentuuri poolt väga meeldiva koostöö eest!

Klient kiidab ka! :)

Peatse koostööni!

Head,

ML 2017

Agentuur MustSuur suur tänu Teile, et olite nõus meiega koostööd tegema. Jänes oli väga vahva ja lastel oli terve aeg nägu naerul ja tegid tegevusi põnevusega kaasa. Ka näomaalija oli suurepärane. Loodetavasti saame koostööd teha ka edaspidi, meie oleksime kindlasti huvitatud. :)

Päikest!

ML, MUP vabatahtlik

Suur-Suur Aitäh väga Vahvale nõiale!
Lapsed mudiugi ütlesid, et tegemist oli olnud väga ilusa nõiaga :P  :D
Kõik oli suurepärane ja kindlasti võtan Teiega juba järgmisel aastal ühendust, et siis juba juubelit tähistada.
Meie tütrega täname Teid südamest!
Tervitades,
T 2017Suur, suur tänu, et Anneli sünnipäeval käisite ja meie peo nii toredaks tegite. Lapsed said sünnipäevalt väga meeldiva emotsiooni ja räägivad sellest juba teistelegi. Soovitan Teid sõpradelegi ja kui vajadus pidu toredamaks muuta, tean kust Teid leida.
Edu ja kordaminekuid Teile
P K 2017 

Suur tänu Teile armsad inimesed! Koos Teiega oli väga löbus. Etendus oli super ja kontserdi peojuht -päkapikk imetore! Ootan juba uut kohtumist, seda siis uuel aastal!
MTÜ Laululust 2016

Tahtsin öelda, et jäime_  väga rahule. Lastele meeldis väga ja mängud olid toredad ning laste vanustele kenasti vastavad. Tegevus oli huvitav nii kõige pisematele kui ka juba natuke suurematele lastele. Kõik jäid rahule ja sünnipäeva lapsele meeldis mängujuht nii väga, et ei tahtnud mitte kuidagi, et ta ära läheks:)

LK 2016

Tahtsin veel tänada,oli nii vahva ja tegus Monster High,sünnipäevalaps koos oma külalistega jäi väga-väga rahule.Edu ja ägedaid pidusid!!! :)
JS 2016

Täname Teid südamest, et osalesite TÜK Lastefondi heategevuslikul treeningpäeval 31.augustil ning andsite sellega oma panuse ülekaalulistele lastele lisatreeningute võimaldamiseks!
TÜ Lastefond 2016

Soovime Teid tänada selle imelise päeva eest, mil tegelesite meie kallite pulmakülaliste lastega...Pulmapidu sujus kenasti ja lapsed ei põhjustanud mingit segadust/muret pulmakülalistele, sest teie tegelesite nendega nii tublisti. Kuulsin kõikide laste ja lapsevanemate suust vaid kiidusõnu lastetegevuse juhtidele. Suur suur tänu teile äärmiselt tubli töö ja hoole eest!
K ja O 2016

Suur suur aitäh tänase fantastilise sünnipäeva eest!
RT 2016

Suur, suur tänu Teile, olite vahvad!
MTÜ Õnnemaa 2016

Tänan teid veelkord toreda, lõbusa ja energiast pakatava päeva eest!  Lapsed jäid väga rahule.
SEB Pank 2016

Oleme väga rahul! Teil on tublid ja väga abivalmid mängujuhid ja kohe kindlasti soovitame Teid ka kõigile teistele meie klientidele :) Loodame Teid tulevikus meie teistelgi üritustel kohata :)
StoryStore pulmaagentuur 2016

Täname vahva päeva eest! Sünnipäevalaps ja ta sõbrad jäid väga rahule. Väga armas oli näha, kuidas tüdrukud järele tulnud vanematele oma uhkeid soenguid ja lakitud küüsi demonstreerisid.
AÜ 2016

Tänan veelkord südamest Feralia mängujuhte. Ma loodan väga, et saame ka tulevikus koostööd teha.
AS Ehitustrust 2016

Tahtsin Teid kõiki tänada selle suurepärase koostöö eest! Sünnipäevalaps oli vaimustuses!
Suur suur aitäh Teile ja jõudu jaksu edaspidiseks:)
Rõõmsat suve jätku!
M 2016

Tellisime mängujuhid pulma, kus oli kokku 16 last. Kõik jäid vâga rahule teenusega! Sõnu ei olegi väljendamaks, kui tânulikud me oleme! Ei vaata kunagi enam teiste teenusepakkujate poole! Edu ja jaksu teile!
K,M 2016

Suur tänu lastega tegelemise eest, sel megakuumal suvepäeval. Pidu koos teiega oli sama kuum ja äge! Sünnipäeva laps oli üliõnnelik!
...Edu Teile edaspidiseks ja kaunist suve jätku!

H 2016

Kiidame piraate! Meil oli väga, väga tore pidu ja teil oli selles suur osa:) Kaunist suve!
KR 2016

Tahtsin tänada Teie toredat klouni ja anda tagasisidest, et tema programm oli väga vahva, lapsed jooksid ja lustisid rõõmuga. Andis peole palju juurde!
Aitäh!
KR 2016

Aitäh imekaunile Elsale ,kes tuli 07.05 meie lapse sünnipäevale ja oh imet kõik tüdrukud olid võlutud ja sünnipäevalaps igatseb oma vanemat õde Elsat siiani.
JS 2016

 

Aitäh ilusa peo eest! Sünnipäevalapse meelest oli see parim pidu, mis tal kunagi olnud!
K 2016

Sünnipäevalaps ja tema sünnipäevalised tänavad väga Elsat ja lepatriinut vahva ja toreda peo eest!!!
Suured,suured tänud teile!
Päikest ja kaunist kevadet
Rõõmsameelne sünnipäevaseltskond!

2016

Tänan väga lastega tegelejaid.....pärast näidati meile maalinguid ja meisterdamise tulemusi. Lastele väga meeldis ja mõni hakkas pärast lausa nutma, et nad ära läksid. Veelkord suured tänud ja edu teile edaspidiseks!
K 2016

Suured tänud lapsehoidmise eest meie pulmas... kõik toimis nii hästi ja suurepäraselt ja nii lapsed kui lapsevanemad jäid VÄGA rahule. Samuti oli nii palju kiidusõnu ka teiste külaliste poolt,kel lapsi kaasas polnud. E-M jäi väga rahule samuti ja paremat pidu lastele poleks osanud tahtagi. AITÄH!
J ja A 2016

Tahame tänada imetoreda nõiapeo eest! Omate tõelisi nõia(võluri-)võimed pidutuju loomises ja ka kõige tõrksamate laste nägudele naeru toomises. ;)
A 2016

Aitäh! Lastele väga meeldis ja teenusega rahul. Suur tänu!
R 2016

Väga tore ja vahva oli. Lapsed tõeliselt nautisid. Brita-Maria unistuse täitsite. Aitäh teile ja edu ka edaspidiseks.
T 2016

Aitäh ilusa peo eest. Lapsed ja õpetajad olid kõik väga rahul ja teisedki õpetajad arvasid, et see oli väga hea mõte! :-)
Palju vahvaid pidusid ja tänulikke lapsi! 
K ja M 2015

Täname Teid suurepärase koostöö eest! Pipi oli meie peol võrratu. Pidu oli võimas ja Pipi jättis oma esinemisega kustumatu mulje.
M 2015

 

Suur tänu Feralia OÜ-le ja noortekeskuse noortele-olite parimad ilutegijad!
K.L 2015

Suured tänud indiaaniprouadele väga ägedate mängude ning ilusate näomaalingute ja tätoveeringute eest. Kõik lapsed olid ülimalt rahul ning õnnelikud. Edukaid esinemisi ja kindlasti kohtume veel.
D
2015

Täname Teid nii hea ja ilusa peo korraldamise eest! Sünnipäevalaps oli väga vaimustunud veel terve päev!!!!
O
2015

Tahtsin veelkord tänada eilse vahva õhtu eest, mille Te Karoliinele ja tema külalistele korraldasite! SUPER!!!!
R
2015

Tahtsin Teid väga-väga tänada! Meeldisite väga lastele ja lapsed olid veel palju positiivset järele kaja tekitanud peale suvepäevi Teist, kui toredatest tädidest.
R
2015

Tahtsin tänada teid ilusa peo eest! Väga tore oli, meeldis nii väikestele kui suurtele :) Suured tänud veel kord ! :)
J
2015..Oli nii tore näha, kuidas lastenurgas kohe mäng lahti läks. Üks väike preili ei olnud isegi järgmisel päeval nõus nägu puudutama, et mitte näomaalinguid rikkuda :) Ka vanemad olid üli rahul, et mängujuhtide kasuks otsustasime ja said ise selle võrra rohkem pidu nautida. Lastest mudugi rääkimata :) Suur suur aitäh veelkord ja soovitame teid hea meelega uutele üritustele.
K ja M
2015Suured tänud Klounidele!!! Lastel oli väga lõbus! :) Kõike head edaspidigi!
E
2015Aitäh veelkord tulemast ja aitäh ka lume eest, mille lumekuninganna kaasa tõi!
Perekond V.
2014Kõik oli teie tööga (lastega tegelemisea) väga-väga hästi. Millest see välja paistis? Sellest, et täiskasvanud olid omaette ja lapsed ei tulnud sel hetkel, kui oli vaja keskenduda teistele asjadele, meeldegi:) Kohati, tunnistame, läkski isegi meelest, et kohal olete. Sest vaikus oli majas ja tegevused toimisid. Silmanurgast oli ju näha.
H
2014


Olen südamest tänulik hoidjatädi-mängujuht Ingerile, kes rõõmustas minu kahte noort külalist. Tänu temale kujunes sellest meie perele üks väga kena õhtu, kus saime nautida külaliste seltskonda ja samas olid ka lapsed (oma silma all) hästi hoitud ja rõõmsad. Suur aitäh Feralia perele!
I
2014Meie pidusid on Feralia juba aastaid aidanud sisustada ja lastel on alati olnud väga tore, nii et tänud teile ja jõudu edaspidiseks !
M
2014Aitäh Teile IMELISE ÕHTU eest!
R
2014Suurimad tänud teile Kloun, Pipi Pikksukk, Piraat ja Printsess :) Te olite super tiim! Kõik suvepäevade väiksed ja suured osalised jäid üritusega väga rahule.
Ü
2014Tänan veelkord toreda elamuse eest meie suvepäevadel, lusti jätkus nii lastele kui suurtele.
K
2014


Täname TÕELISE Pipi eest kes muutis päeva eriti toredaks ja meeldejäävaks!
S
2013


Terve meie pere tänab Teid vahva peo eest! Lapsed olid kõik nii vaimustused
ja vanemad samuti. Olete väga fantastilised, energilised ja nii lapsesõbralikud!Suur-suur aitäh!
Egle
2012Tänan teid meeldiva tunni eest, lapsed olid väga rahul,eriti sünnipäevalaps!Kui te lähemal oleksite kutsuks teinegi kord:)Päikest!Marju
2012


Suur-suur tänu Teie Piraadile! Väga kihvt oli lapse sünnipäev ja lastel tegevust Piraadiga oi kui palju! Äitähh veelkord, me jäime väga rahule! :)
Päikest
M, J ja M
2012Jäime väga ,väga rahule ja kindlasti kohtume veel. Tore on näha nii rõõmsameelseid inimesi. Kõike ilusat!
K
2012Täname vahva ürituse eest! Lapsed olid ka väga elevil ning rõõmsad, nõiajutte jätkub
siiani :)

L
2012 

design by Confirmo