Suur tänu Teile armsad inimesed! Koos Teiega oli väga löbus. Etendus oli super ja kontserdi peojuht -päkapikk imetore! Ootan juba uut kohtumist, seda siis uuel aastal!
MTÜ Laululust 2016

Tahtsin öelda, et jäime_  väga rahule. Lastele meeldis väga ja mängud olid toredad ning laste vanustele kenasti vastavad. Tegevus oli huvitav nii kõige pisematele kui ka juba natuke suurematele lastele. Kõik jäid rahule ja sünnipäeva lapsele meeldis mängujuht nii väga, et ei tahtnud mitte kuidagi, et ta ära läheks:)

LK 2016

Tahtsin veel tänada,oli nii vahva ja tegus Monster High,sünnipäevalaps koos oma külalistega jäi väga-väga rahule.Edu ja ägedaid pidusid!!! :)
JS 2016

Täname Teid südamest, et osalesite TÜK Lastefondi heategevuslikul treeningpäeval 31.augustil ning andsite sellega oma panuse ülekaalulistele lastele lisatreeningute võimaldamiseks!
TÜ Lastefond 2016

Soovime Teid tänada selle imelise päeva eest, mil tegelesite meie kallite pulmakülaliste lastega...Pulmapidu sujus kenasti ja lapsed ei põhjustanud mingit segadust/muret pulmakülalistele, sest teie tegelesite nendega nii tublisti. Kuulsin kõikide laste ja lapsevanemate suust vaid kiidusõnu lastetegevuse juhtidele. Suur suur tänu teile äärmiselt tubli töö ja hoole eest!
K ja O 2016

Suur suur aitäh tänase fantastilise sünnipäeva eest!
RT 2016

Suur, suur tänu Teile, olite vahvad!
MTÜ Õnnemaa 2016

Tänan teid veelkord toreda, lõbusa ja energiast pakatava päeva eest!  Lapsed jäid väga rahule.
SEB Pank 2016

Oleme väga rahul! Teil on tublid ja väga abivalmid mängujuhid ja kohe kindlasti soovitame Teid ka kõigile teistele meie klientidele :) Loodame Teid tulevikus meie teistelgi üritustel kohata :)
StoryStore pulmaagentuur 2016

Täname vahva päeva eest! Sünnipäevalaps ja ta sõbrad jäid väga rahule. Väga armas oli näha, kuidas tüdrukud järele tulnud vanematele oma uhkeid soenguid ja lakitud küüsi demonstreerisid.
AÜ 2016

Tänan veelkord südamest Feralia mängujuhte. Ma loodan väga, et saame ka tulevikus koostööd teha.
AS Ehitustrust 2016

Tahtsin Teid kõiki tänada selle suurepärase koostöö eest! Sünnipäevalaps oli vaimustuses!
Suur suur aitäh Teile ja jõudu jaksu edaspidiseks:)
Rõõmsat suve jätku!
M 2016

Tellisime mängujuhid pulma, kus oli kokku 16 last. Kõik jäid vâga rahule teenusega! Sõnu ei olegi väljendamaks, kui tânulikud me oleme! Ei vaata kunagi enam teiste teenusepakkujate poole! Edu ja jaksu teile!
K,M 2016

Suur tänu lastega tegelemise eest, sel megakuumal suvepäeval. Pidu koos teiega oli sama kuum ja äge! Sünnipäeva laps oli üliõnnelik!
...Edu Teile edaspidiseks ja kaunist suve jätku!

H 2016

Kiidame piraate! Meil oli väga, väga tore pidu ja teil oli selles suur osa:) Kaunist suve!
KR 2016

Tahtsin tänada Teie toredat klouni ja anda tagasisidest, et tema programm oli väga vahva, lapsed jooksid ja lustisid rõõmuga. Andis peole palju juurde!
Aitäh!
KR 2016

Aitäh imekaunile Elsale ,kes tuli 07.05 meie lapse sünnipäevale ja oh imet kõik tüdrukud olid võlutud ja sünnipäevalaps igatseb oma vanemat õde Elsat siiani.
JS 2016

 

Aitäh ilusa peo eest! Sünnipäevalapse meelest oli see parim pidu, mis tal kunagi olnud!
K 2016

Sünnipäevalaps ja tema sünnipäevalised tänavad väga Elsat ja lepatriinut vahva ja toreda peo eest!!!
Suured,suured tänud teile!
Päikest ja kaunist kevadet
Rõõmsameelne sünnipäevaseltskond!

2016

Tänan väga lastega tegelejaid.....pärast näidati meile maalinguid ja meisterdamise tulemusi. Lastele väga meeldis ja mõni hakkas pärast lausa nutma, et nad ära läksid. Veelkord suured tänud ja edu teile edaspidiseks!
K 2016

Suured tänud lapsehoidmise eest meie pulmas... kõik toimis nii hästi ja suurepäraselt ja nii lapsed kui lapsevanemad jäid VÄGA rahule. Samuti oli nii palju kiidusõnu ka teiste külaliste poolt,kel lapsi kaasas polnud. E-M jäi väga rahule samuti ja paremat pidu lastele poleks osanud tahtagi. AITÄH!
J ja A 2016

Tahame tänada imetoreda nõiapeo eest! Omate tõelisi nõia(võluri-)võimed pidutuju loomises ja ka kõige tõrksamate laste nägudele naeru toomises. ;)
A 2016

Aitäh! Lastele väga meeldis ja teenusega rahul. Suur tänu!
R 2016

Väga tore ja vahva oli. Lapsed tõeliselt nautisid. Brita-Maria unistuse täitsite. Aitäh teile ja edu ka edaspidiseks.
T 2016

Aitäh ilusa peo eest. Lapsed ja õpetajad olid kõik väga rahul ja teisedki õpetajad arvasid, et see oli väga hea mõte! :-)
Palju vahvaid pidusid ja tänulikke lapsi! 
K ja M 2015

Täname Teid suurepärase koostöö eest! Pipi oli meie peol võrratu. Pidu oli võimas ja Pipi jättis oma esinemisega kustumatu mulje.
M 2015

 

Suur tänu Feralia OÜ-le ja noortekeskuse noortele-olite parimad ilutegijad!
K.L 2015

Suured tänud indiaaniprouadele väga ägedate mängude ning ilusate näomaalingute ja tätoveeringute eest. Kõik lapsed olid ülimalt rahul ning õnnelikud. Edukaid esinemisi ja kindlasti kohtume veel.
D
2015

Täname Teid nii hea ja ilusa peo korraldamise eest! Sünnipäevalaps oli väga vaimustunud veel terve päev!!!!
O
2015

Tahtsin veelkord tänada eilse vahva õhtu eest, mille Te Karoliinele ja tema külalistele korraldasite! SUPER!!!!
R
2015

Tahtsin Teid väga-väga tänada! Meeldisite väga lastele ja lapsed olid veel palju positiivset järele kaja tekitanud peale suvepäevi Teist, kui toredatest tädidest.
R
2015

Tahtsin tänada teid ilusa peo eest! Väga tore oli, meeldis nii väikestele kui suurtele :) Suured tänud veel kord ! :)
J
2015..Oli nii tore näha, kuidas lastenurgas kohe mäng lahti läks. Üks väike preili ei olnud isegi järgmisel päeval nõus nägu puudutama, et mitte näomaalinguid rikkuda :) Ka vanemad olid üli rahul, et mängujuhtide kasuks otsustasime ja said ise selle võrra rohkem pidu nautida. Lastest mudugi rääkimata :) Suur suur aitäh veelkord ja soovitame teid hea meelega uutele üritustele.
K ja M
2015Suured tänud Klounidele!!! Lastel oli väga lõbus! :) Kõike head edaspidigi!
E
2015Aitäh veelkord tulemast ja aitäh ka lume eest, mille lumekuninganna kaasa tõi!
Perekond V.
2014Kõik oli teie tööga (lastega tegelemisea) väga-väga hästi. Millest see välja paistis? Sellest, et täiskasvanud olid omaette ja lapsed ei tulnud sel hetkel, kui oli vaja keskenduda teistele asjadele, meeldegi:) Kohati, tunnistame, läkski isegi meelest, et kohal olete. Sest vaikus oli majas ja tegevused toimisid. Silmanurgast oli ju näha.
H
2014


Olen südamest tänulik hoidjatädi-mängujuht Ingerile, kes rõõmustas minu kahte noort külalist. Tänu temale kujunes sellest meie perele üks väga kena õhtu, kus saime nautida külaliste seltskonda ja samas olid ka lapsed (oma silma all) hästi hoitud ja rõõmsad. Suur aitäh Feralia perele!
I
2014Meie pidusid on Feralia juba aastaid aidanud sisustada ja lastel on alati olnud väga tore, nii et tänud teile ja jõudu edaspidiseks !
M
2014Aitäh Teile IMELISE ÕHTU eest!
R
2014Suurimad tänud teile Kloun, Pipi Pikksukk, Piraat ja Printsess :) Te olite super tiim! Kõik suvepäevade väiksed ja suured osalised jäid üritusega väga rahule.
Ü
2014Tänan veelkord toreda elamuse eest meie suvepäevadel, lusti jätkus nii lastele kui suurtele.
K
2014


Täname TÕELISE Pipi eest kes muutis päeva eriti toredaks ja meeldejäävaks!
S
2013


Terve meie pere tänab Teid vahva peo eest! Lapsed olid kõik nii vaimustused
ja vanemad samuti. Olete väga fantastilised, energilised ja nii lapsesõbralikud!Suur-suur aitäh!
Egle
2012Tänan teid meeldiva tunni eest, lapsed olid väga rahul,eriti sünnipäevalaps!Kui te lähemal oleksite kutsuks teinegi kord:)Päikest!Marju
2012


Suur-suur tänu Teie Piraadile! Väga kihvt oli lapse sünnipäev ja lastel tegevust Piraadiga oi kui palju! Äitähh veelkord, me jäime väga rahule! :)
Päikest
M, J ja M
2012Jäime väga ,väga rahule ja kindlasti kohtume veel. Tore on näha nii rõõmsameelseid inimesi. Kõike ilusat!
K
2012Täname vahva ürituse eest! Lapsed olid ka väga elevil ning rõõmsad, nõiajutte jätkub
siiani :)

L
2012 

design by Confirmo