OÜ Feralia on 2004. aastal loodud ettevõte, mille teenused olid algselt suunatud peredele, kes vajasid lapsehoiuteenust Tartu linnas või selle lähiümbruses. Alates 2011. aasta detsembrist pakume laste pidude ja sünnipäevade sisustamise teenust toredate mängujuhtide näol, kes tegutsevad sisukate kavade alusel. Meie tegevused on samal ajal nii mängulised, meelelahutuslikud kui ka arendavad ja õpetlikud. Samuti hoiame ja lõbustame lapsi täiskasvanute ürituste ajal (pulmad, juubelid, suve- ja talvepäevad, tähtpäevad jne).

Alates 2019 aasta maikuust on avatud Feralia mängumaa aadressil Sõbra 58, Tartu.  Jõe Keskuse PRISMA hoones,

selle tagumises kahekordses büroomajas II korrusel. Mängumaal saab pidada sünnipäevi ja tähistada muid sündmusi, lisaks teemaõhtud ja tegevused ka vanematele lastele.


Samuti pakume kuni 120h ulatuses täiendkoolitusi täiskasvanutele (sh lapsehoidjate täiendkoolitused, koolitused lapsevanematele).

Meie meeskonnas tegutsevad kutsetunnistusega lapsehoidjad, alushariduse pedagoogid, muusika- ja kunstiõpetajad ja teised oma valdkonna spetsialistid, kes omavad eelnevaid töökogemusi lastega. Õhtujuhid on nii nais- kui meessoost supertoredad inimesed.

Koolitusi viivad läbi eriharidusega lektorid.


"Mine nii kaugele kui näed, ja kui sa oled kohale jõudnud, näed kaugemale."

design by Confirmo