Mängumaa broneerimiseks palun kasuta põhimenüüs asuvat broneerimiskalendrit (Mängumaa broneerimine). See asub siin:

https://feralia.ee/broneerimine-mangumaa

Vali kalendrist sobiv kuu ja kuupäev. Päeva peale minnes näed koheselt ka broneerimiskellaaegade saadavust (roheline - vaba; punane - broneeritud). Vajuta valitud kuupäev peale kalendris ja avaneb terve päeva vaade. Vaikimisi on võimalik broneerida kindlaid 3-tunniseid ajavahemikke, kui on erisoove (algus- ja lõpuaegade suhtes, pikem või lühem peoaeg), kirjuta julgelt  See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 
V
ali meelepärane kellaaeg ja liigu edasi. Seejärel täida nõutud väljad andmetega (nimi, meiliaadress, telefon, lapse nimi ja vanus), soovi korral saad kohe ära valida ka mõne meelepärase lisateenuse (extras): koristusteenus, catering, mängujuhiteenus, näomaalingud, õhupalliloomad vm.

Kui sul on erisoove või tahad eelnevalt lisateenuste kohta juurde küsida, siis kirjuta küsimused kas kommentaaride lahtrisse või kirjuta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. 

Kodulehel on olemas nii ruumirendi kui lisateenuste hinnad ja põhjalikumad kirjeldused. Vaata ka meie pildi- ja videomaterjali.
 
Kõige lühem ettebroneerimisaeg on 24 tundi, kui ruume vajad kiiresti, palun helista või jäta sms 5185632 ja anname endast parima.

Peale broneerimissoovi edastamist tuleb Sulle meilile automaatteade, et broneerimissoov on meieni jõudnud. Kohe kui Feralia broneeringusoovi kinnitab, saadetakse meilile täpsed juhised ja info maksmise, koheletulemise ja muu olulise kohta. KINNITUSKIRI SAABUB 24 TUNNI JOOKSUL PEALE PÄRINGU ESITAMIST! Broneering loetakse lõplikult kinnitatuks peale broneerimistasu (30€) laekumist Feralia pangakontole 3 päeva jooksul. Loe täpseid juhiseid saabuvast kinnituskirjast.

NB! Pakume mängujuhiteenust ja lastehoiuteenust üritustele ka väljapoole ehk üle Eesti, loe kodulehelt täpsemalt juurde https://feralia.ee/vaeikelaste-pidude-paketiddesign by Confirmo