RUUMIRENT MÄNGUMAAL

Feralia mängumaa
asub Tartus, Sõbra 58 - Jõe ärikeskuses II korrusel. Siin videos juhatab Pipi sind õigesse kohta ja näitab, mida põnevat mängumaal teha saab: 
Feralia mängumaa on keskmise suurusega (120 ruutmeetrit) hubane ja erinevaid elamusi pakkuv ning erinevaid tegevusi võimaldav koht 1-10 aastaste laste sünnipäevade ja teiste ürituste tähistamiseks. Sobib väga hästi ka pisematele seltskondadele. Mahutab mugavalt 25-30 inimest.

Korraga on ruumis ainult Sinu pidu ja Sinu külalised. Kõik lapsed on mugavalt silme all, neid on hea jälgida ja ka vanematel on võimalus peo kestel lõõgastuda. 

Pakume peoruumina mängumaad sellisteks üritusteks nagu lapse sünnipäev, lasteaia lõpupidu, klassiõhtu vanematele lastele, jõulupidu, sõbrannadega kokkusaamine (lapsed kaasa!) või mõni  muu vahva üritus, kuhu on hea mugav lapsed kaasa võtta.

Feralia mängumaal igav ei hakka!

Sinu kasutuses on:

- Ülisuur batuut - laste vaieldamatu lemmik, sobib ka pisematele turvaliseks hüppamiseks. 

- Diskotuba koos laheda muusika ja värviliste diskotuledega, võimalus vaadata ka lemmikmultikaid. Diskotoas on võimalik kasutada UV-lampe, mis annavad võimaluse näiteks lisateenuste hulgast juurde tellitavate UV-valguse käes helendavate näomaalingutega vinget tantsupidu korraldada.

Kohapeal olemas mälupulk 100 tantsulooga, laste lemmikud kindlasti esindatud, võimalus kasutada ka raadiokanaleid.

- Poistenurk koos auto- ja rongiradadega, arvukate autode, traktorite ja lennukitega. Sõit võib alata! Pisematele pealeistutavad autod, millega ringi tuuritada.

- Dinosaurustemaailm - terve suur laud dinosaurustega täidetud džunglit..

- Punane robot Robert

- Suur tahvelsein kunstihuvilistele lastele - vana hea tahvel ja kriit pole meie juures teps mitte unustuste hõlma vajunud!

- Legolaud meisterdamiseks - lase ainult fantaasial lennata - autod, majad, tornid ja ehitised, kõik saab kokku pandud!

- Raamatud ja värviraamatud pliiatsitega

- Tüdrukutenurk koos nukumajaga, arvukate suuremate ja pisemate nukkudega. Beebinukud tuttu, suuremtega jalutama, kõik nukud paneme riidesse!

- Kööginurk ja pood, osta, kauple ja pärast vaarita.

- Hiiglesuured pehmed klotsid pisematele.

- Suur kogus laste kostüüme.

- Kööginurgas söömisala. Suur laud koos toolidega ja pisem diivanilaud koos mugava nurgadiivaniga.

Kohapeal olemas: külmkapp, mikrolaineahi, veekeedukann, kohvimasin ja presskann, erinevas suuruses ja värvivalikus serveerimisalused ja -nõud, kausid; taldrikud, morsitopsid, kahvlid-noad-lusikad jne. Feralia kostitab omalt poolt kohvi ja teega. Kohapeal olemas ka suhkur ja sool. 

Soovi korral ootab Sind kauni stilistikaga peolaud! Vaata lähemalt SIIT

Pildikesi juhistest, et meieni jõuaksid

View the embedded image gallery online at:
https://feralia.ee/feralia-maengumaa#sigProIdd10942773cPildikesi mängumaast

View the embedded image gallery online at:
https://feralia.ee/feralia-maengumaa#sigProId4b22513b89

design by Confirmo