Feralia mängumaa asub Tartus, Sõbra 58 - Jõe ärikeskuses II korrusel.

Feralia mängumaa on keskmise suurusega (120 ruutmeetrit) hubane ja erinevaid elamusi pakkuv ning tegevusi võimaldav koht 1-10 aastaste laste sünnipevade ja teiste ürituste tähistamiseks. Sobib väga hästi ka pisematele seltskondadele. Mahutab mugavalt kuni 25-30 inimest.

Korraga on ruumis ainult Sinu pidu ja Sinu külalised. Kõik lapsed on mugavalt silme all, neid on hea jälgida ja ka vanematel on võimalus peo kestel lõõgastuda. 

Feralia mängumaal igav ei hakka!

Sinu kasutuses on:

- Ülisuur batuut - laste vaieldamatu lemmik, sobib ka pisematele turvaliseks hüppamiseks. 

- Diskotuba koos laheda muusika ja värviliste diskotuledega, võimalus vaadata ka lemmikmultikaid. Peatselt on diskotuppa lisandumas ka UV-lambid, mis annavad võimaluse näiteks lisateenuste hulgast juurde tellitavate pimedas helendavate näomaalingutega vinget tantsupidu korraldada.

Kohapeal olemas mälupulk arvukate eesti moodsamate tantsulugudega, laste lemmikud kindlasti esindatud, võimalus kasutada ka raadiokanaleid.

- Poistenurk koos auto- ja rongiradadega, arvukate autode, traktorite ja lennukitega. Sõit võib alata! Pisematele pealeistutavad autod, millega ringi tuuritada.

- Dinosaurustemaailm - terve suur laud dinosaurustega täidetud džunglit..

- Punane robot Robert

- Suur tahvelsein kunstihuvilistele lastele - vana hea tahvel ja kriit pole meie juures teps mitte unustuste hõlma vajunud!

- Legolaud meisterdamiseks - lase ainult fantaasial lennata - autod, majad, tornid ja ehitised, kõik saab kokku pandud!

- Tüdrukutenurk koos nukumajaga, arvukate suuremate ja pisemate nukkudega. Beebinukud tuttu, suuremtega jalutama, kõik nukud paneme riidesse!

- Kööginurk ja pood, osta, kauple ja pärast vaarita.

- Hiiglesuured pehmed klotsid pisematele.

- Kööginurgas söömisala. Suur laud koos toolidega ja pisem diivanilaud koos mugava nurgadiivaniga.

Kohapeal olemas: külmkapp, mikrolaineahi, veekeedukann, kohvimasin ja presskann, erinevas suuruses ja värvivalikus serveerimisalused ja -nõud, kausid; taldrikud, morsitopsid, kahvlid-noad-lusikad jne. Feralia kostitab omalt poolt kohvi ja teega. Kohapeal olema ska suhkur ja sool. 

Soovi korral ootab Sind kauni stilistikaga peolaud!

design by Confirmo