Hoiame teie pisipõnne ka täiskasvanute pidude ajal sisustades nende aega meeleolukalt ja arendavalt, sest:

 

  1. Lapsevanematel on ka õigus aeg ajalt puhata ja mängida;
  2. Lapsed ei tohiks täiskasvanute peol igavust tunda.

Feralia pakub mängujuhi teenust laste sünnipäevapeol või teistel laste pidudel ning üritustel ning miks mitte näitaks emade-isade sünnipäevadel, kokkutulekutel vm, selle kohta leiad infot siit.

Tegevused viiakse läbi 1 tunni jooksul, millele lisandub aeg kohale tulemiseks ja vajadusel ettevalmistamiseks ning hiljem lahkumiseks. Kohapeal tegutsevad õhtujuhid 60 minutit. NB! kui soovid pikemaks ajaks hoidjat-õhtujuhti peole, anna julgelt teada, korraldame!

Meie tegevusi läbivad sellised märksõnad nagu mängimine, tantsimine, trallitamine-naljatamine, laulmine, meisterdamine, jooksmine, võistlemine, seiklemine ning palju palju üllatusi.

Mängujuhid tulevad koju, sünnipäevapaika või teistesse kokkulepitud paikadesse, kus pidu toimub.
Mängujuhid tulevad kohale ka õhtustel aegadel, nädalavahetustel ja pühadel.

NB! Meie kodulinnaks on TARTU ja selle lähiümbrus, tuleme meelsasti ka mujale üle kauni kodumaa, kuid siis lisanduvad teenuse hinnale transpordikulud (0.35EUR/km).

„Pange näiteks kuueaastane laps jooksma üht kilomeetrit – ta tüdineb kohe. Aga mängides (end peites ja teisi taga ajades) jookseb ta päeva jooksul mitu kilomeetrit“ (Leppik 2000).


Miks tellida lapse sünnipäevale mängujuht?
Lapse pidu on kindla temaatikaga ja juba see teeb peo väga eriliseks.
Lapse peole tuleb külla armastatud tegelane muinasjutust või multifilmist.
Lapse pidu on sisukalt korraldatud ja hästi organiseeritud – kõikidel peab olema põnev ja tegevused on lapsele jõukohased ning meeldivad. Igal peol õpetavad õhtujuhid lastele mängude käigus ka midagi kasulikku/vajalikku.
Laste peol peetakse meeles mitte ainult sünnipäevalast või peo peategelast, vaid ka kõiki teisi pisikesi külalisi.

Miks mängujuhid tegutsevad just 60 minutit?

Sest lapse tähelepanu hajub ja laps väsib. Ka meeldiv ning huvitav tegevus on väsitav. Mida noorem laps, seda kiiremini ta väsib. P.S Üllatus lapse jaoks on ka see kui külaline tuleb nt 30-ks minutiks. Maksimaalne aeg aktiivseteks tegevusteks on 90 minutit.

Mängujuht ja lapsehoidja ühes isikus - tuleme ka täiskasvanute pidudele/kokkutulekutele/üritustele!
Oleme absoluutselt seda meelt, et emad-isad peaksid ka vahel saama puhata ja mängida. Et lõõgastumine paremini õnnestuks, hoiame meie seni teie lapsi ja mitte ainult - sisustame nende aega meeleolukalt. Kui soovid mängujuhti täiskasvanute peole, saame lapsi loomulikult ka pikemalt (2-4 tundi) hoida!
Pealegi oleks kurb kui lapsed tunnevad "suurte" peol tüdimust ja igavust. Kui juba pidu - siis kõikidele!

Emad-isad, ühendage oma jõud! Kui ringkonnas leidub koht, kuhu väike laste sõpruskond õhtuks kokku kutsuda (nt kellegi koju, 4....15 last), siis kutsuge meid ka külla. Printsess või Karlsson või näiteks Haldjas täies hiilguses hoiab ja lõbustab lapsi kuni emmed-issid samal ajal nt kinos, teatris, külas käivad!


Mida Feralia mängujuhtide valikul ja teemakavandi koostamisel oluliseks peab:

Lapse vanust – tegevuste läbiviimisel lähtutakse lapse arengu tasemest ja ealistest iseärasustest. Tegevused ei tohi olla liiga keerulised (ei oska ja ei huvita) või vastupidiselt liiga lihtsad (hakkab igav). Lähtume sünnipäevalapse ja enamiku külaliste (laste) vanusest, nt. Pipi pidu on võimalik ühtmoodi korraldada 2–3 aastastele ning hoopis teistmoodi 5–6 aastastele lastele. Juhime tähelepanu sellele, et mida noorem laps, seda vähem ta mängudest osa võtab ja sünnipäevadel, mis toimuvad nt väljaspool kodu mängutoas, köidavad 1–3-aastaste laste tähelepanu eeskätt uued leulud ja uus keskkond, mitte niivõrd peojuht! Pisematele lastele soovitame teenust ca 30 minuti ulatuses.

Lapse sugu
– pakume välja erinevaid standardtemaatikaid, millest osad sobivad pigem tütarlapsest sünnipäevalapse peole ja teised pigem poiste pidustustele ning osad sobivad nii tüdrukutele kui poistele. Eraldi pidu on võimalik korraldada ka päris pisikestele (1–2a). Kui valitakse tüdrukute pidu ja peol on ka poisse, siis ei maksa karta, et poisid jääksid tähelepanuta, tegevusi ja kingitusi/üllatusi jagub mõlemale sugupoolele.

Peokohta ja peaoaega
– olenevalt aastaajast on pidu võimalik korraldada nii ruumis kui õues, sellest lähtuvalt on organiseeritud ka vastavad tegevused.

Millised on Feralia mängujuhid?
Aktiivsed ja avatud erinevas eas inimesed, lapsehoidja või pedagoogilise eriharidusega, varasemate ürituste korraldamise kogemusega. Täpsed ja korralikud. Tragid ja hoolsad. Positiivsed ja humoorikad. Lapsemeelsed ja rõõmsad.

Mida Feralia mängujuhid teevad?

Sisustavad aktiivselt laste aega peol erinevate mängude, tantsude ja muusikaga. Mängujuhid on kostümeeritud! Iga ürituse kava on erinev ja individuaalne. Välja on pakkuda kindlad teemapaketid väikelastele ja suurematele lastele, mille alusel korraldatakse vastav tegevuskava lähtudes laste vanusest ja arvust ning üks pidu kõige väiksematele. Mängujuht jagab igal peol lastele üllatusi ja lubavad end koos lastega pildistada ja filmida. Soovi korral teeme ka ise fotosid.

Kuidas Feralia õhtujuhti tellida?
Kirjuta See e-posti aadress on spämmirobotite eest kaitstud. Selle nägemiseks peab su veebilehitsejas olema JavaSkript sisse lülitatud. ja anna meile teada:
1) peo teemasoov või kui antud valikust sobivat ei leia, siis võimalikud eelistatud teemavaldkonnad;
2) peo toimumise aeg (mida varem me ette sündmusest teame, seda parem on);
3) laste arv ja laste vanus peol, laste sugu (kui palju poisse ja tüdrukuid);
4) erisoovid ja võimalused/vahendid.

Kui palju teenus maksab

Tunnihind täispaketil - 60€. Meie populaarseim pakett! Teenuse hind sõltub väga palju sellest, kui palju on lapsi kokku, kui vanad nad on ning milliseid teenuseid lisaks soovite (nt suuremad näomaalingud, karaoke, kingitused kõikidele vm). Põhipaketti kuulub igal juhul kostümeeritud mängujuht ja näomaalingute tegija. Hind sisaldab ka vajaminevaid materjale ja vahendeid (sh kingitused) ning transpordikulusid Tartu linna piires. Väljaspool Tartu linna toimuvate ürituste korral lisandub kokkuleppeliselt transporditasu (0,35EUR/km).
Tunnihind ainuüksi mängujuhti tellides on 35€. Samuti on võimalik peole tellida vaid näomaalingud - 35€.

Garanteerime, et lapse pidu kujuneb meeldejäävaks elamuseks!



Siin on mõned pildid üritustest.


"Hetk on alati uus ja sündmused panevad aja voolama"

design by Confirmo